Zabawa przez naśladowanie dla maluszków. Tylko u nas!

Zabawa przez naśladowanie dla maluszków. Tylko u nas!

Pierwsze lata życia dziecka to czas, w którym rozwija się ono najintensywniej. To właśnie dlatego warto zapewnić mu odpowiednio dobrane zajęcia, które pozwolą mu lepiej poznawać otaczający go świat i poprzez zabawę zdobywać niezbędną widzę. Dziecko w tym czasie obserwuje również zachowania dorosłych i wzoruje się na nich, dlatego tak istotne jest dawanie mu odpowiednich wzorców. W Klubie Kulinarnym staramy się każdemu dziecku poświęcić maksimum uwagi. Warsztaty dla małych dzieci w Katowicach kierowane są do wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko prawidłowo się rozwijało i uczyło się prawidłowych kontaktów z rówieśnikami. 

Najlepszy sposób na zabawę z małym dzieckiem

Czego uczymy w naszym Klubie Kulinarnym? Wszystkiego tego, co zaprocentuje w przyszłości. Już od maleńkości uczymy dziecko zdrowych nawyków żywieniowych, gdyż nasze działania są stricte ukierunkowane na kulinaria oraz zawieranie trwałych relacji między rówieśnikami. Są to najlepsze tego typu warsztaty dla maluszków Katowice. Staramy się dopasować nasze zajęcia w taki sposób, aby dotrzeć do każdego dziecka, ponieważ wiemy, że najcenniejsza wiedza to ta przekazana pod postacią zabawy. Dzięki temu o wiele łatwiej można ją zapamiętać i uczyć się używać jej na co dzień. To właśnie dlatego nasze zajęcia mają charakter zabawy. Wymyślamy wiele kreatywnych gier, które mają na celu pobudzić wyobraźnię malucha oraz oswoić go z pracą grupową, która jest niezwykle ważna także dla jego przyszłego rozwoju. Pracujemy z bardzo małymi dziećmi, ponieważ jest to grupa dzieci do lat trzech. Warsztaty dla dzieci 1,5 – 3 lata mogą być pewnego rodzaju wyzwaniem, ale doskonale wiemy, jak sobie z nim poradzić. Wiemy również, że w tym wieku dzieci uczą się poprzez obserwację i naśladowanie dorosłych. Zabawy są oczywiście urozmaicone poprzez użycie produktów spożywczych, piosenek, czy wierszy. 

zajecia dla malych dzieci katowice ligota

Gdzie wybrać się z małym dzieckiem w Katowicach?

Szukając na mapie Katowic miejsca w pełni przyjaznego nawet najmłodszym dzieciom, z całą pewnością warto zwrócić się do nas. Naszym atutem jest to, że tworzymy niewielkie grupy. Dzięki temu możemy każdemu dziecku poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje, co jest niezwykle istotne w przypadku dzieci w tym przedziale wiekowym. Dodatkowo nasze zajęcia prowadzone są w godzinach porannych i mają formę warsztatów plastycznych lub sensorycznych. Podczas każdych zajęć obecni są rodzice. Dzięki temu również oni mają możliwość zacieśniania swoich więzi z pociechami. Klub Kulinarny jest najlepszym miejscem dla malucha do 3. roku życia. To właśnie u nas ma szansę na naukę poprzez zabawę, a także na poznanie swoich rówieśników. Takie zajęcia zawsze procentują w przyszłości. Okres do 3. lat to najlepszy moment na to, aby zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia i wspomagać jego rozwój. Chłonięcie bodźców oraz wiedzy jest wtedy największe, a dodatkowo wykorzystana poprzez zabawę nauka, utrwala się na długo i pozostaje w pamięci praktycznie na zawsze.

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń już teraz:

884821288

lub napisz przez:

Messenger

hej@klubkulinarny.com

klub kulinarny