fbpx

Poznajmy się lepiej!

Klub powstał w 2015 roku! Dzięki zdobytemu w tym czasie spore doświadczenie możesz być pewne, że zorganizujemy niesamowite warsztaty i przyjęcia urodzinowe dopasowane do każdej grupy dzieci. Naszą misją jest wpływać pozytywnie na nawyki żywieniowe naszych dzieci i zwiększać poziom wiedzy o tym co jemy! 

Magdalena, która prowadzi zajęcia, jest miłośniczka zdrowej kuchni. Przygotuje dla dzieci niezapomniane urodziny. Jak również jest organizatorem warsztatów kulinarnych. Zdrową kuchnią zaczęła interesować się jako matka i postanowiła przenieść te doświadczenia to do klubu Kulinarnego. Dzielenie się wiedzą prowadzi do wizji: Sprawić, by ludzie odżywiali się racjonalnie i mądrze, co wpłynie na zdrowie i jakość życia wszystkich nas! 

Mamy duże doświadczenie w przyrządzaniu dań dla alergików. Proponujemy kuchnie z wyłączeniem glutenu, mleka i jaj. Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko odżywiało się zdrowo i zrozumiało dlaczego to takie ważne to drzwi klubu swoją przed Tobą Otworem. Mam nadzieję, że jako odpowiedzialny rodzic mający na celu wyłącznie dobro dziecka docenisz nasze wysyłki i będziemy mogli wspólnie świetnie się bawić! 

Kto za tym wszystkim stoi?

Magdalena Muzyk Klub Kulinarny

Nazywam się Magdalena Muzyk i zapewne tak jak Ty pełnię w życiu wiele ważnych ról! Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki uroczych dzieci. Rodzina jest dla mnie najważniejsza i właśnie dlatego moją misją jest promowanie zdrowego żywienia wśród najmłodszych.

Zgodzisz się ze mną, że w dzisiejszych czasach nasze pociechy mają więcej pokus i nieprawidłowych wzorców, aniżeli dobrych nawyków. Czas to zmienić i obiecuję, że razem możemy tego dokonać!

Z pasji do gotowania i miłości do dzieci powstał Klub Kulinarny. Jedyne takie miejsce, gdzie Twoje pociechy będą mogły poznać kuchnie od kuchni i nabyć zdrowe nawyki odżywiania.

Mamy niesamowite przepisy na dobrą zabawę. Organizujemy warsztaty, urodzinki, półkolonie i wakacje.

Jeśli nie jest Ci obojętne zdrowie Twojego dziecka zapraszam serdecznie! Będziemy bawić się w zdrowe gotowanie.

Pozdrawiam

Magdalena Muzyk Wirtuoz Zdrowego Żywienia

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń już teraz:

884821288

lub napisz przez:

Messenger

klubkulinarnyligota@gmail.com

klub kulinarny