fbpx

Zorganizuj wspaniałe przyjecie urodzinowe dla Twojego, małego Kucharza!

Szukasz czegoś zupełnie zaskakującego na prezent dla swojego dziecka? Jeżeli tak to świetnie trafiłeś! W Klubie Kulinarnym w Katowicach zgotujemy wspaniałe przyjęcie urodzinowe! Przygotowaliśmy kilka przepisów na świetną zabawę! Odkryj je wszystkie i wybierz najlepszy wariant dla twojego Młodego Kucharza.  W zależności od wyboru wariantu urodzin przyjęcie może trwać od dwóch do czterech godzin.  W tym czasie jubilat/ka i jego goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie pod okiem animatora przygotują dla siebie wspaniałe przyjęcie. Przyjęcia urodzinowe organizujemy w każdy dzień tygodnia.

Wybrane warianty urodzin możemy zorganizować  w wersji specjalnej dla alergików. Z wykluczeniem np.: mleka, glutenu, jajek czy cukru. W tej sprawie proszę o kontakt indywidualny w celu ustalenia menu.

Nowość - Urodziny Księżniczki

Oto NOWOŚĆ w Klubie Kulinarnym 

Fantastyczny pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dziewczynek, czyli tematyczne Urodziny Księżniczki.

urodziny księżniczka klub kulinarny

Dodatkowe atrakcje

Fantastycznym urozmaiceniem urodzin jest nasza dodatkowa atrakcja – pokój zagadek dla dzieci. Jest  to fantastyczna zabawa, która pozwala dzieciom poprzez przygodę rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz pracy w grupie. W okresie świątecznym proponujemy temat: ” w poszukiwaniu zaginionych prezentów świętego Mikołaja” – w ciągu 60 minut dzieci przenoszą się do krainy świętego Mikołaja. Po otrzymaniu pierwszej wskazówki muszą odnaleźć kolejne aż uda im się dotrzeć do zaginionych skarbów.

 Kolejną atrakcją są zajęcia plastyczno – techniczne lub szycie na maszynach do szycia.

Cennik

Jak się bawimy? Zobacz galerię zdjęć

Bawimy się w gotowanie. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełna galerię zdjęć z urodzinek

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób. Zadzwoń już teraz: 884821288 lub napisz przez: Messenger klubkulinarnyligota@gmail.com
klub kulinarny