Półkolonie dla dzieci to sposób na wakacje i ferie w Katowicach.

Półkolonie dla dzieci to sposób na wakacje i ferie w Katowicach.

Wakacje to trudny czas dla rodziców, którzy muszą pogodzić opiekę nad dziećmi z aktywnością zawodową. Tym bardziej, gdy szukają dla swoich pociech bezpiecznej opieki i atrakcyjnych, rozwijających sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wiemy o tym doskonale, dlatego już dziś zachęcamy do uczestnictwa w półkoloniach letnich dla dzieci w Klubie Kulinarnym w Katowicach na Ligocie. Dzięki nim dzieci poznają zasady zdrowego odżywania się, przygotują samodzielnie potrawy oraz spędzą czas na wesołej zabawie z rówieśnikami, gdyż atrakcje dostosowaliśmy do różnych grup wiekowych, począwszy od 4 roku życia. Zdjęcia z poprzednich edycji można obejrzeć w GALERII

polkolonie letnie dla dzieci katowice (1)

Jak zaplanować dzieciom czas w wakacje?

Półkolonie letnie dla dzieci w Katowicach cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego już teraz warto zarezerwować miejsce. Gwarantujemy, że gdy Ty będziesz pracować, Twoje dziecko spędzi czas aktywnie i bezpiecznie, w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu nowych przyjaciół oraz pod opieką doświadczonych wychowawców. Wszystko po to, aby wakacje  w mieście, były chwilą wytchnienia dla najmłodszych oraz czasem zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Zapraszamy!

warsztaty kulinarne dla szkol katowice (2)

Warsztaty kulinarne i escape room

Półkolonie letnie dla dzieci w Katowicach na Ligocie organizujemy od 2005 roku. W programie zajęć są m.in. warsztaty kulinarne, w ramach których zapoznamy dzieci z zasadami zdrowego odżywania oraz pokażemy, jak samodzielnie przygotować posiłki, takie jak np. żurek, zupa ogórkowa, krupnik, risotto, omlet z serem, dwukolorowe naleśniki z nadzieniem, a także zdrowe desery, np. babeczki earl grey, banany w cieście. Wykształcenie zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych jest teraz jednym z najważniejszych trendów w edukacji, także z tego powodu, że coraz więcej maluchów i nastolatków zagrożonych jest nadwagą i otyłością. Nie ma lepszego sposobu niż rozmowa z dziećmi na ten temat oraz zaproszenie ich do kuchni, aby sami przygotowali ulubione dania. Zdajemy sobie sprawę, że w domu nie zawsze jest na to czas.

eskaaperoom dla dzieci katowice

Jakie zajęcia dla dzieci przygotowaliśmy?

W ramach półkolonii zimowych dzieci będą także uczestniczyć w warsztatach plastyczno-technicznych, nauczą się szyć na maszynie oraz – co będzie kolejnym gwoździem programu – będą rozwiązywać zagadki, pracować w zespole i uczyć się logicznego myślenia w naszym Escape roomie, który został przygotowany z myślą o dzieciach. Tym samym zamiast nudy w domu, u nas dzieciaki będą się rozwijać pod każdym względem i pełne wrażeń wrócą do domów.

urodzinki dla dzieci Katowice Ligota (1)

Świetne wakacje w Katowicach

Liczba miejsc na półkoloniach jest ograniczona, a warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki 100 zł. Można zdecydować się na cały turnus, lub opiekę w wybranych dniach. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i planów. Klub kulinarny organizuje zarówno półkolonie letnie, jak i półkolonie zimowe dla dzieci w Katowicach na Ligocie, więc rodzice mogą być pewni, że dla ich dzieci to nie będzie stracony czas, a nawiązane przyjaźnie i wesoła zabawa w klubie będą okazją do zdobycia niezapomnianych, wakacyjnych wspomnień!

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń już teraz:

884821288

lub napisz przez:

Messenger

klubkulinarnyligota@gmail.com

klub kulinarny