Niesamowity Wieczór Panieński w Katowicach na Ligocie? Mamy na to Przepis!

Niesamowity Wieczór Panieński w Katowicach na Ligocie? Mamy na to Przepis!

Wieczór panieński to ostatnia impreza przyszłej Panny Młodej, podczas którego żegna się ona ze swoim wolnym stanem. Dlatego też powinien być idealny i na długo zapadać w pamięć. Nie ma tutaj miejsca na nudę i sztampowe rozwiązania. Jeżeli nie wiecie jakie pomysły na wieczór Panieński w Katowicach na Ligocie będą najlepsze, to koniecznie zapoznajcie się z naszymi poradami. 

Kto organizuje Wieczór Panieński?

Za organizację wieczoru panieńskiego najczęściej odpowiada świadkowa. Mogą jej oczywiście pomagać inne osoby, jednak główne dowodzenie należy właśnie do niej. Przede wszystkim to ona odpowiada za miejsce, w którym odbędzie się impreza. Ważne jest również ustalenie terminu oraz przygotowanie listy uczestniczek.

Warto w tym celu skonsultować się z przyszłą Panną Młodą i zapytać o jej preferencje, żeby nie doszło do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji. Tworzy ona również plan atrakcji, załatwia akcesoria oraz prezenty. Organizacją tego wszystkiego może zająć się osobiście lub skorzystać z możliwości jakie dają niektóre lokale w Katowicach, które wykonają za nią część tych zadań.

wieczor panienski w katoicach na ligocie

Zadbaj o odpowiednie miejsce na imprezę

Podstawowym pytaniem, na które trzeba sobie odpowiedzieć to: gdzie zorganizować wieczór panieński w Katowicach? Miasto to daje ogromne możliwości przy planowaniu tego typu imprezy. Funkcjonuje tutaj wiele restauracji czy wspomnianych klubów nocnych. Należy pamiętać o tym, że miejsce powinno być dopasowane do charakteru Panny Młodej oraz wieku uczestniczek.

Wiele organizatorek idzie po najniższej linii oporu i organizuje wieczór panieński w jednym z katowickich klubów nocnych. Nie ma w tym oczywiście nic złego, jednak warto do tego dorzucić coś ekstra. Coś, co sprawi, że uczestniczki imprezy będą ją wspominać jeszcze przez długie lata. Jeżeli obecnie nie masz na to żadnego pomysłu, to mamy dla Ciebie pewne rozwiązanie.

Pomysł na wieczór panieński w Katowicach na Ligocie

Jeżeli planujesz zorganizować wieczór panieński w Katowicach na Ligocie, to jedną z możliwości jest impreza w Klubie Kulinarnym. Miejsce to działa od 2015 roku i raczej nie kojarzy się z imprezami tego typu. Jednak wbrew pozorom można spędzić tam niezapomniany czas i dobrze się nastroić przed nocnymi szaleństwami.

Do dyspozycji jest tam salka na wyłączność dla 20 osób z odpowiednim nagłośnieniem. Klub Kulinarny zadba również o odpowiednią dekorację, opracuje różne zabawy oraz podrzuci pomysł co do ubioru. Jednak najważniejsza jest możliwość przygotowania wyjątkowej kolacji w kobiecym gronie, pod okiem doświadczonego trenera. W tym celu uczestniczką zostaje udostępniona kuchnia oraz część jadalna. Można więc pokusić się o przygotowanie ulubionej potrawy Panny Młodej. Jest to jedyne tego typu miejsce w Katowicach, które daje taką możliwość.

Dodatkowo można zabawić się w wyjątkowym escape roomie, czyli pokoju zagadek przygotowanym specjalnie dla dorosłych oraz skorzystać z nauki makijażu lub kursu tańca brzucha wraz ze wszystkimi niezbędnymi rekwizytami. To wszystko będzie idealną rozgrzewką przed całonocną imprezą w klubie nocnym.

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń już teraz:

884821288

lub napisz przez:

Messenger

hej@klubkulinarny.com

klub kulinarny