Budujemy zdrowe nawyki żywieniowe u Przedszkolaków!

Budujemy zdrowe nawyki żywieniowe u Przedszkolaków!

Dzieci w wieku przedszkolnym cechuje niezwykła ciekawość świata. O wszystko pytają, wszystko chcą wiedzieć, wszystkiego spróbować, nawiązywać relacje międzyludzkie. To idealny czas na warsztaty dla przedszkolaków Katowice, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło spędzić czas w ciekawy sposób, nie tylko zdobywając różne umiejętności praktyczne, ale również wiedzę przydatną czasem nawet na całe życie. Jedną z propozycji są pełne zabawy i wspólnego gotowania kulinarne warsztaty dla dzieci Katowice. Klub Kulinarny na Ligocie to także oferta innych twórczych zajęć różnego typu, które uczą, bawiąc dzieci z rejonu całego Śląska.

Poznaj warsztaty kulinarne dla Przedszkolaków w Katowicach

Co cechuje dobre warsztaty dla przedszkoli? To przede wszystkim doskonała organizacja, dynamicznie dopasowujący się do warunków program i świetna zabawa. Wsparcie dzieci i ich inicjatyw, wspólne tworzenie zdrowych przepisów to codzienność. Warsztaty trwają co najmniej dwie godziny i organizowane są w przestronnych salach o łącznej powierzchni ponad 90 m². Przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia warsztaty dla dzieci Katowice organizowane są zarówno dla grup przedszkolnych, jak i szkolnych. Bezpieczna kuchnia bogato wyposażona pomieści nawet 25 młodych adeptów sztuki kulinarnej.

kulinarne urodzinki dla dzieci katowice (4)

Dobra zabawa to podstawa edukacji żywieniowej dla dzieci

Dlaczego kulinarne warsztaty odpowiednio przeprowadzone są bardzo istotne dla przyszłości maluchów? Nie zawsze jest możliwość przekazania w domu czy przedszkolu wszystkich najważniejszych zasad zdrowego odżywiania w praktyczny sposób. Co więcej, dla niektórych dzieci wiedza podawana w teoretyczny sposób jest kompletnie nieatrakcyjna. Wspólne z kolegami warsztaty dla dzieci Katowice pozwolą na mimowolną naukę właściwych postaw, nawyków i przekazanie najważniejszych elementów edukacji żywieniowej. Dzieci zrozumieją nie tylko, co warto jeść, ale również dlaczego, a także nauczą się to w atrakcyjny sposób przyrządzać.

półkolonie zimowe dla dzieci katowice (1)

Jak się bawimy? Więcej zdjęć zobaczysz w galerii.

Warsztaty kulinarne dla przedszkolaków Śląsk

Klub kulinarny organizujący warsztaty dla przedszkolaków Katowice to miejsce przyjazne dzieciom. Wiemy, że skupienie się najmłodszych uczestników jedynie na nauce gotowania przez cały czas nie jest możliwe, dlatego dwie sale – kuchnia warsztatowa z długim stołem oraz wspólna jadalnia uzupełnione są o przestronne podwórko. To tam w altance dzieci wraz z opiekunami mogą na chwilę odetchnąć czy planować dalsze działania. Atrakcyjne kulinarne warsztaty dla dzieci Katowice prowadzone są przez osoby z pasją, która potrafi skutecznie udzielić się wszystkim uczestnikom.

warsztaty kulinarne dla szkol Katowice Ligota (5)

Warsztaty dla dzieci Katowice - technika, plastyka czy inne formy wyrazu?

Choć klub kulinarny stworzony został, by maluchy poznały możliwości tworzenia własnych posiłków, nie zamykamy się na inne formy warsztatowe. To tutaj dzieci mogą również wspólnie tworzyć małe dzieła sztuki czy inne prace plastyczno-techniczne. Warsztaty dla przedszkoli Katowice to rozwój, twórczość i nauka przez zabawę, czyli cele przyświecające wszystkim podejmowanym działaniom. Nowe dla dziecka miejsce i ciekawa forma będzie doskonałą motywacją do wspólnego odkrywania świata.

Skontaktuj się z nami już teraz w wygodny dla Ciebie sposób.

Zadzwoń już teraz:

884821288

lub napisz przez:

Messenger

hej@klubkulinarny.com

klub kulinarny